BAHÇELİEVLER YENİBOSNA

BAHÇELİEVLER YENİBOSNA

BAHÇELİEVLER YENİBOSNA

SEZONU AÇTI

 

 

 

 2016-2017 Futbol sezonunu açan Yenibosna Dualar ederek kurban keserek yeni sezona merhaba dedi. İdman sonrası kurban keserek dualardan sonra yönetim kurulu, yeni transferler ve eskilerle yemek yiyen Yenibosna sezonu açarak kampa girdi.

Yemekte tanışmadan sonra ilkeler üzerine kısa bir konuşma yapan Başkan Ahmet Taş; Artık sizler Yenibosna’nın sporcularısınız, Sizin isminizin başına Yenibosna’lı Ahmet, Mehmet olarak adlandırılacaksınız. Onun için oturmanıza, kalkmanıza, davranışlarınıza dikkat etmeniz bu camia için önemli. Bunun bilincinde ve Şuurunda olmanızı rica ediyorum.

Bir diğer mevzuu bizim altyapıda yaklaşık 400 civarında çocuğumuz spor yapıyor bunlarla ilgilenin. Bu çocuklar sizi örnek alsın. Onlara örnek olun. Onlar sizi kendilerine idol olarak alsın. Sizler de beş yıl evvel onlar gibi idiniz. Onlara selam verin, gülümseyin.

Başka bir konu saha içinde hakemle ilişkiler. Hakemle uğraşmayın. Haklı olsanız da hakemlere itiraz istemiyoruz. Bu şekilde davranışlarımız bizi bir yerlere getirdi. Bu kolay olmadı. İtiraz etseniz de size bir avantaj sağlamıyor. Emin hocamız bu konuda size bilgi verecektir.

Bahçelievler Yenibosna’da grup ve gruplaşma yoktur. Bir kolej takımı görüntüsü hakimdir. Bu bize başarı olarak dönecektir, buna inanıyorum.

Sizin sorumlunuz Emin Kızılay’dır. Bütün problemlerinizi ona götürebilirsiniz. O bize iletecektir.

 

Hepinize sakatlıklardan uzak, sağlıklı ve mutlu bir sezon diliyorum. 

 

 

#inner_content > div.sp-content-inner.clearfix > div.item-page > p:nth-child(18) > span > img

HAKKINDA

Miss Kebap salonu  , tescilli  bir marka olup , bu sitede yayınlanan ürünlerin resımlerin ve yazıların  tamamının telif haklari saklı ve gizlidir