• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png

Web Reklam

Web Reklam


 

ISTATISLIK

Bügün602
Dün1126
Bu Hafta1728
Bu Ay19788
Toplam481433

Bu Istatislikler Tekil Olarak Hesaplanmaktadir


İp Adresiniz


IP Addres:
108.162.219.26

B.Yenibosna Spor Klubu Başkanı

Anlamlı ve Tarihi Buluşma

 Yenibosna Spor Kulübü yöneticileri, kulübün ilk futbol takımında yer almış isimleri kulüp binasında bir araya getirerek, anlamlı ve tarihi bir buluşma gerçekleştirdi.

 

 

Bahçelievler İlçesi’nin, en köklü, en çok taraftarına sahip ve profesyonel lige en yakın takım olan Yenibosna Spor Kulübü Başkanı Ahmet Taş ve Yöneticileri anlamlı ve tarihi bir buluşma gerçekleştirdi. 1961 yılında Kuleli Gençlik Spor Kulübü adıyla kurulan ve 1979-80 sezonunda bugünkü ismini alan Yenibosna Spor Kulübü yöneticileri, yarım asır sonra, kulüp binasında kulübün ilk futbolcularıyla yemekli toplantıda bir araya geldi.

 

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Programa katılan isimler tek, tek söz alarak eski günleri yâd etti. Yenibosnaspor’a bağlılıklarını anlatan Yenibosnaspor’un emektarları, geçmişte yaşadıkları sosyal tesis ve maddi imkânsızlıklar ile bugünün elverişli şartlarını karşılaştırdı. Davetlilerden biri ise, Yenibosnaspor’da futbolculuk yaptığı gençlik yıllarında, takıma ilk girişini ve formasını takım kaptanının elinden alışını anlattı. Eski günlerin anlatıldığı toplantıda, duygusal anlar yaşandı.

 

DESTEKLERİNİZLE SIRTIMIZ YERE GELMEZ

“Yenibosnaspor sizlerin sayesinde bugünlere geldi” diyerek sözlerine başlayan Yenibosna Spor Kulübü Başkanı Ahmet Taş, davetlilere katılımlarından dolayı da teşekkür etti. Yenibosnaspor’un ligdeki başarılarına değinen Başkan Taş: “ Bu yıl gördüğünüz gibi Yenibosnaspor için çok önemli bir yıl. Takımımız bu yıl aldığı başarılarla önemli bir yol kat

ediyor. Sizlerin de bu desteği olduğu sürece Yenibosnaspor’u profesyonel lige kadar götüreceğimizi düşünüyorum” dedi.

 

Teknik direktör Adnan Toros’a, teknik ekibe ve futbolculara övgüler yağdıran Başkan Taş, “Kulübümüzün maddi açıdan ve tesisler bakımdan hiçbir sıkıntısı yok. Bu sezon için gerekli transferleri de yaptık. Ayrıca alt yapı çalışmalarımıza da son derece önem veriyoruz. Bu kadroyla başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

 

Konuşmasının devamında bu tür toplantıların devam edeceğini vurgulayan Taş, bu tarihi buluşmanın gerçeklenmesinde katkısı olanlara, kulübün sponsorluğunu yapanlara ve Yenibosnaspor taraftarlarına teşekkür etti.

 

 

 

U-15/A LIGI PUAN CETVELI

U-15/A LIGI PUAN CETVELI

U-17/A LIGI PUAN CETVELI

U-17/A LIGI PUAN CETVELI

U-13 Puan Cetveli

U-13 Puan Durumu

HAKKINDA

Miss Kebap salonu  , tescilli  bir marka olup , bu sitede yayınlanan ürünlerin resımlerin ve yazıların  tamamının telif haklari saklı ve gizlidir