• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png

Web Reklam

Web Reklam


 

ISTATISLIK

Bügün602
Dün1126
Bu Hafta1728
Bu Ay19788
Toplam481433

Bu Istatislikler Tekil Olarak Hesaplanmaktadir


İp Adresiniz


IP Addres:
108.162.219.26

U-13 Takımı Puan Cetveli 2016

Sedat Müdür Güle Güle

 Bahçelievler’de sporun gelişmesine önemli katkıları olan Bahçelievler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sedat Yenikurtuluş emekli oldu. Çalışma arkadaşları ve dostları Müdür Kurtuluş'a veda yemeği düzenledi.

Yaklaşık 44 yıldır spor camiasının içinde olan ve 12 yıldır Bahçelievler’de görev yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sedat Yenikurtuluş emekli oldu. Bahçelievler’de sporcu sayısının artması ve sporun yaygınlaşmasında önemli sorumluluklar üstlenen Müdür Sedat Yenikurtuluş, çalışma arkadaşları ve dostları tarafından veda yemeğiyle uğurlandı.

Müdür Yenikurtuluş’un veda yemeğine; Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, İstanbul İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Ali Gündoğar, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Erdoğan Şahin, Yenibosna Spor Kulübü Başkanı Ahmet Taş ile 2. Başkan Vecdi Durmazel, Şirinevler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Cesur ve Bahçelievler Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü çalışanları katıldı.

Yemek sırasında sık, sık Müdür Yenikurtuluş’a emekli olsa da spora katkı sağlamayı bırakmaması yönünde tavsiyelerde bulunan Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, yemek sonrası yaptığı konuşmada, “Biz sporu hep önde tutuk ve spora gönül verenlerle gönül bağı oluşturduk.

Sedat Bey de, spora gönül veren başarılı bir arkadaşımız. Sedat Bey’in spor için verdiği mücadeleyi ve heyecanını yitirmemesini temenni ediyorum. İnşallah bundan sonra da sporla ve çocukları yetiştirmeyle ilgili birçok çalışmada bulunacaktır” dedi.

BAHÇELİEVLER BENİM İÇİN BAŞKAYDI Başkan Develioğlu’ndan hediyesini aldıktan sonra çalışma arkadaşlarıyla da tek, tek vedalaşan ve hediyeleri kabul eden Müdür Yenikurtuluş, “Şimdiye kadar 11 farklı yerde görev yaptım. Ama en güzel anılarım burada oldu ve en güzel insanları burada tanıdım. Şunu söylemek istiyorum ki, Bahçelievler’de çalışmaktan mutluyum ve onurluyum. Beni başka bir yere çağırdılar. Ama ben, ‘Bahçelievler’e bir gönül borcum var’ dedim ve hep birlikte olduk” şeklinde konuştu.

Hüznünü ve duygularını gizlemeye çalışarak konuşmasını sürdüren Yenikurtuluş, “Eğer dünyaya yeniden gelme şansım olsa ve bir daha memuriyete başlasam, ben yine spor teşkilatını seçerdim. Çünkü spor teşkilatı benim her şeyim. Ben her zaman arkadaşlarıma dürüst olarak başarıyı yakalayacağımızı söylerdim. Bunu yaptık, başlardık ve teşkilatımız çok güzel. Beni dinleyen ve yalnız bırakmayan, destek olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

 

Müdür Yenikurtuluş konuşmasını tamamlamasının ardından, arkadaşlarıyla ve dostlarıyla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi

U-15/A LIGI PUAN CETVELI

U-15/A LIGI PUAN CETVELI

U-17/A LIGI PUAN CETVELI

U-17/A LIGI PUAN CETVELI

U-13 Puan Cetveli

U-13 Puan Durumu

HAKKINDA

Miss Kebap salonu  , tescilli  bir marka olup , bu sitede yayınlanan ürünlerin resımlerin ve yazıların  tamamının telif haklari saklı ve gizlidir