• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png

GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI

GELENEKSEL İFTAR PROGRAMI

 

Yenibosna Spor gelenekselleşen iftar programında eski futbolcularını, Yenibosna spora emeği geçen yönetici ve başkanlarını ağırladı.

Programa Yenibosna Spor kulübü başkanı Ahmet Taş, Ak parti İlçe Başkan yardımcısı Hüseyin Gönan, Belediye Başkan yardımcısı Hikmet Tekiroğlu, Yenibosna Spordan yetişen Ziya Doğan ve Faruk Atalay iftar programına iştirak etmişlerdir.

İftar programında davetlilere kısa bir konuşma yapan kulüp başkanı Ahmet Taş; Yenibosna Spor hakkında ve amatör sporun sorunları hakkında bilgiler verdi.

Kulübümüz 2016 – 2017 sezonunda ligi üçüncü olarak tamamladı, biraz daha asılsa idik klasman gurubunda mücadele edecektik ama bunun için transfer gerekiyordu. Bunu karşılamak için bir otopark girişimimiz oldu ama son anda arazi sahipleri caydı. Bizde klasman gurubuna kalamadık; dedi.

Kocasinan sporun namağlup olarak klasman gurubuna kaldığını ama maalesef son sıralarda yeraldığını söyleyen Taş klasman gurubunda başarılı olsak da Bölgesel amatör ligde mücadelenin kolay olmadığını belirtti.

Şu anda sponsor bulmakta zorlandıklarını söyleyen Taş, tesisleşmesini tamamlayan Yenibosna Spor kalıcı gelir teminine çalışıldığının altını çizdi.

Altyapı çalışmalarının devam ettiğini belirten başkan, güçlü bir altyapı oluşturduklarını söyledi.

Super Amator Puan Cetveli1

Super Amator Puan Cetveli

U-14/B LIGI PUAN CETVELI

U-14/B LIGI PUAN CETVELI

U-16 LIGI PUAN CETVELI

U-16 LIGI PUAN CETVELI

HAKKINDA

Miss Kebap salonu  , tescilli  bir marka olup , bu sitede yayınlanan ürünlerin resımlerin ve yazıların  tamamının telif haklari saklı ve gizlidir