• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png

Yenibosna Hedef Belirledi

 

Süper Amatör Lig temsilcisi Bahçelievler Yenibosnaspor Kulübü Yönetimi, A Takım futbolcularıyla kulüp tesislerinde bir araya geldi. Tanışma ve kaynaşma amaçlı düzenlenen bu buluşmada, kulübün yeni sezondaki hedefi hakkında bilgiler verildi. Toplantıya Kulüp Başkanı Ahmet Taş, Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Dalkılıç, Kulüp Başkan Yardımcısı Vecdi Durmazel, Antrenör Emin Kızılay, alt yapıda görev yapan diğer antrenörler ve futbolcular katıldı.

TÜM YETKİ EMİN KIZILAY’DA

Kulübün geçmişi hakkında bilgi veren Kulüp Başkanı Ahmet Taş, şunları söyledi: “Kulübümüz 1961 yılında kuruldu. Kurulduğu o günden bu yana bulunduğu kategorilerde birçok başarılar elde etti. Profesyonel lige çok yaklaştık ama bir türlü olmadı. 2017-2018 Sezonunun iyi geçmesini temenni ediyorum. Başarılı bir takım haline gelirsek, grubumuzdan çıkabiliriz. Saha içinde veya saha dışı sorunlarla karşılaşmanız halinde direk Antrenörümüz Emin Kızılay’a bildirmelisiniz. Tüm yetki kendisindedir. Alt yapıda bu sezon gruplarımızda başarılı olmalıyız. A takım futbolcuları da alt yapıda oynayan çocuklara sahip çıksınlar, onların başlarını okşasınlar ve motive etsinler. Başarı arkasından gelecektir.” 

 

 

‘İTİRAZ İSTEMİYORUM’

Maçlarda hakeme yapılan itirazlara değinen Kulüp Başkanı Ahmet Taş, “Ne kadar itiraz ederseniz edin, maç sırasında hakemin verdiği kararı değiştiremezsiniz. Yeni sezonda bu tip itirazlarda bulunmanızı istemiyorum” dedi.

İyi bir arkadaşlık ortamı yakalarsak, sahada güzel bir futbol oynayacağımızı düşünüyorum diyen Antrenör Emin Kızılay’da, “Eksik olan bölgelerimize arayışlarımız sürüyor. Bunları giderirsek, güzel bir sezon bizi bekliyor olacak” ifadelerini kullandı. 


Editör: Engin Öder

U-15/A LIGI PUAN CETVELI

U-15/A LIGI PUAN CETVELI

U-17/A LIGI PUAN CETVELI

U-17/A LIGI PUAN CETVELI

HAKKINDA

Miss Kebap salonu  , tescilli  bir marka olup , bu sitede yayınlanan ürünlerin resımlerin ve yazıların  tamamının telif haklari saklı ve gizlidir