• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png

AHLAKA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

AHLAKA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ..

 

Yenibosnaspor Kulüp Başkanı Ahmet Taş’tan samimi açıklamalar. Taş, kulüp olarak öncelikli amaçlarının gençlere spor yaptırmak olduğunu söyledi.

 

 

 

PIRIL PIRIL GENÇLERE YETİŞİYOR”

Taş “Âltyapıda bütün kategorilerde liglere katılıyoruz. Bizim amacımız önce mümkün olabildiğince gençlerimize spor yaptırmak. Altyapıya daha fazla yatırım yapmak istiyoruz. Sporcuda ahlaka büyük önem veriyoruz. Pırıl pırıl gençler yetişiyor. Ben umutluyum ” Diye konuştu.

“KİCK BOKSA GÜZEL BİR TALEP VAR”

Futbol dışında Kick Boks branşlarının da olduğunu, belediyenin kendilerine çalışmak için bir salon verdiğini, 350 tane lisanslı sporcuya hizmet verdiklerini ifade eden Taş “Futbol dışında bir de Kick Boks branşında faaliyet gösteriyoruz. Bayan ve erkek ayrı hocalarla çalışıyoruz. Bu konuda Halk Eğitimden de destek alıyoruz. İnşallah daha da güzel olacak. Güzel bir talep var. İlgiden fazlasıyla memnunuz. Hocalarımız da aynı zamanda kaliteli ve bilgili.” Dedi.

“EMİN HOCADAN ÇOK MEMNUNUZ”

A takımda görev yapan teknik direktör Emin Kızılay’dan da son derece memnun olduklarını ifade eden Taş kendisiyle birlikte uzun yıllar çalışmak istediklerini söyledi. Taş “Emin Hocadan çok  memnunuz. Kendisi aynı zamanda bir eğitimci. Kaliteli, bilgili ve inandığımız bir isim. Kendisi istediği sürece de kulübümüzde kalacaktır.” İfadesini kullandı.

“SEYİRCİLERİMİZLE YAKINDAN İLGİLENİYORUZ”

Taraftar profiline de büyük önem verdiklerini, futbol takımlarıyla birlikte doğru bir taraftar profili de oluşturmaya çalıştıklarını kaydeden Taş şöyle dedi “Seyircilerimizle yakından ilgileniyoruz. Yenibosnaspor olarak yendiğinde de yenildiğinde de takımı alkışlayan bir taraftar kültürü yaratmak istiyoruz. Bu konuda da taraftarlarımızla özel olarak toplantılar yapıyoruz. Hoca getiriyoruz dışarıdan. Taraftar takımı nasıl destekler diye onları bilinçlendiriyoruz. Futbol kültürünü her anlamda oturtmaya çalışıyoruz.” Şeklinde konuştu

 

U-15/A LIGI PUAN CETVELI

U-15/A LIGI PUAN CETVELI

U-17/A LIGI PUAN CETVELI

U-17/A LIGI PUAN CETVELI

U-13 Puan Cetveli

U-13 Puan Durumu

HAKKINDA

Miss Kebap salonu  , tescilli  bir marka olup , bu sitede yayınlanan ürünlerin resımlerin ve yazıların  tamamının telif haklari saklı ve gizlidir