• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png

Madalya alana, altın hediye...

Madalya alana, altın hediye...

Yenibosna Spor Kulübü, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kick Boks Şampiyonasında dereceye giren Kick Boks Takımı sporcularını çeyrek, antrenörlerini ise Cumhuriyet altınıyla ödüllendirdi

 

 

Başkanlığını Ahmet Taş’ın yaptığı Yenibosna Spor Kulübü, 16-18 Şubat 2018 tarihleri arasında Küçükçekmece Spor Salonunda düzenlenen İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kick Boks Şampiyonasında derece elde eden Kick Boks Takımı sporcuları ve antrenörlerini altınla ödüllendirdi.

9 sporcu iki antrenöre altınlarla birlikte madalyalarını Yenibosna Spor Kulübü Başkanı Ahmet Taş, Kick Boks Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. İzzet Alagöz, Kick Boks Şube Danışmanı Cengiz Baş, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hülya Erk, Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Bedrettin Gülgen ve Kick Boks Antrenörü Tuncay Kaya verdi.

Ödül dağıtımının arkasından birlikte yemek yenildi. Sporcular bir sonraki şampiyonalarda daha iyi derece elde edeceklerinin sözünü verdi. Başarı sözü alan yöneticiler, sporculara başarılar diledi ve he zaman yanlarında olacaklarını dile getirdi.

 

İşte derece elde eden bay ve bayan sporcular;

1- Alaeddin Kurt- Yıldız 47 kg.(1.)

2- Semanur Tüylü - Yıldız 60 kg. (2.)

3- Ömer Faruk Yıldız- Yıldız 57 kg. (2.)

4- Eyüp Emre Doğru - Yıldız 47 kg. (2.)

5- Dilek Nur Keser - Yıldız 60 kg. (3.)

6- Berat Umeyr Güleç -Minik 32 kg. (3.)

7- Can Berk Kalkan - Genç 57 kg. (3.)

8- Uğur KARAHAN- Büyük 74kg.(3.)

 

9- Ebru Beşik - Büyük +70 kg

U-15/A LIGI PUAN CETVELI

U-15/A LIGI PUAN CETVELI

U-17/A LIGI PUAN CETVELI

U-17/A LIGI PUAN CETVELI

U-13 Puan Cetveli

U-13 Puan Durumu

HAKKINDA

Miss Kebap salonu  , tescilli  bir marka olup , bu sitede yayınlanan ürünlerin resımlerin ve yazıların  tamamının telif haklari saklı ve gizlidir