• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 1.png
  • 2.png
  • 3.png

Makaleler

Adnan Toros Camii Hayırlı Olsun

 

Yenibosna Sporun Teknik direktörü Adnan Toros’un Yenibosna Çobançeşme de yaptırdığı cami törenle hizmete girdi.

Törene Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, Bahçelievler Müftüsü, Belediye Başkan yardımcıları Yakup Dalkılıç, Hikmet Tekiroğlu, Yenibosna Kulübü Başkanı Ahmet Taş, 2.Başkan Vecdi Durmazel, Bahçelievler ve İ.B.Belediyesi Meclis üyesi Erdoğan Şahin Katıldı.

Yeni Camii’nin Bahçelievler’e hayırlı olmasını dileriz.

 

 

Yenibosnasporlu annelere teşekkür

 Yenibosnasporlu annelere teşekkür…

Yenibosnaspor U-13 takımının şampiyonluk yemeğine katılan Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, minik futbolcuların annelerine, “Bu başarının arkasında sizler varsınız. En büyük teşekkürü sizler hak ediyorsunuz”

Bu sezon birçok kategoride şampiyonluk kazanan Yenibosna Spor Kulübü, U-13 kategorisinde kupa getiren minik futbolcularına şampiyonluk yemeği verdi. Yemeğe anneleri ile birlikte katılan futbolcular, kulüplerine kupa kazandırmanın mutluluğunu ve onurunu yaşadı.

Açılış konuşması yapan Yenibosna Spor Kulübü Başkanı Ahmet Taş, futbolculara ve annelerine seslenerek, “Çocuklarımıza ve başarısında katkısı olan siz annelerine teşekkür ediyorum. Kulübümüz aldığı başarılarla emin adımlarla ilerliyor. Önemli kulüplerden çocuklarımızı isteyenler var. Ama biz onlara kendi bünyemizde daha güzel bir gelecek hazırlayacağız” şeklinde konuştu.

U-13 takımı futbolcularının annelerine teşekkür eden Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ise, “Yenibosnaspor bu yıl kupaya doymuyor. A takımının şampiyonluğundan sonra küçüklerimizin de başarısını görmek bizi mutlu ediyor. Bu başarının arkasında sizler varsınız. En büyük teşekkürü sizler hak ediyorsunuz. Bahçelievler’in adını yücelten bu çocuklarımızın arkasında durmaya devam edin” diye konuştu.

Konuşmasının ardından U-13 takımı oyuncularıyla tek tek ilgilenen ve hatıra fotoğrafı çekinen Başkan Develioğlu, minik futbolculardan adaşı Osman ile de bir süre sohbet etti

 

 

 

 

 

Sedat Müdür Güle Güle

 Bahçelievler’de sporun gelişmesine önemli katkıları olan Bahçelievler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sedat Yenikurtuluş emekli oldu. Çalışma arkadaşları ve dostları Müdür Kurtuluş'a veda yemeği düzenledi.

Yaklaşık 44 yıldır spor camiasının içinde olan ve 12 yıldır Bahçelievler’de görev yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sedat Yenikurtuluş emekli oldu. Bahçelievler’de sporcu sayısının artması ve sporun yaygınlaşmasında önemli sorumluluklar üstlenen Müdür Sedat Yenikurtuluş, çalışma arkadaşları ve dostları tarafından veda yemeğiyle uğurlandı.

Müdür Yenikurtuluş’un veda yemeğine; Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, İstanbul İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Ali Gündoğar, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Erdoğan Şahin, Yenibosna Spor Kulübü Başkanı Ahmet Taş ile 2. Başkan Vecdi Durmazel, Şirinevler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Cesur ve Bahçelievler Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü çalışanları katıldı.

Yemek sırasında sık, sık Müdür Yenikurtuluş’a emekli olsa da spora katkı sağlamayı bırakmaması yönünde tavsiyelerde bulunan Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu, yemek sonrası yaptığı konuşmada, “Biz sporu hep önde tutuk ve spora gönül verenlerle gönül bağı oluşturduk.

Sedat Bey de, spora gönül veren başarılı bir arkadaşımız. Sedat Bey’in spor için verdiği mücadeleyi ve heyecanını yitirmemesini temenni ediyorum. İnşallah bundan sonra da sporla ve çocukları yetiştirmeyle ilgili birçok çalışmada bulunacaktır” dedi.

BAHÇELİEVLER BENİM İÇİN BAŞKAYDI Başkan Develioğlu’ndan hediyesini aldıktan sonra çalışma arkadaşlarıyla da tek, tek vedalaşan ve hediyeleri kabul eden Müdür Yenikurtuluş, “Şimdiye kadar 11 farklı yerde görev yaptım. Ama en güzel anılarım burada oldu ve en güzel insanları burada tanıdım. Şunu söylemek istiyorum ki, Bahçelievler’de çalışmaktan mutluyum ve onurluyum. Beni başka bir yere çağırdılar. Ama ben, ‘Bahçelievler’e bir gönül borcum var’ dedim ve hep birlikte olduk” şeklinde konuştu.

Hüznünü ve duygularını gizlemeye çalışarak konuşmasını sürdüren Yenikurtuluş, “Eğer dünyaya yeniden gelme şansım olsa ve bir daha memuriyete başlasam, ben yine spor teşkilatını seçerdim. Çünkü spor teşkilatı benim her şeyim. Ben her zaman arkadaşlarıma dürüst olarak başarıyı yakalayacağımızı söylerdim. Bunu yaptık, başlardık ve teşkilatımız çok güzel. Beni dinleyen ve yalnız bırakmayan, destek olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

 

Müdür Yenikurtuluş konuşmasını tamamlamasının ardından, arkadaşlarıyla ve dostlarıyla günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi

Minikler Şampiyon

 

 

 U-12

MİNİ MİNİKLER ŞAMPİYON.

Belediye Başkanlığı kupasında B.Yenibosnaspor Şampiyon olduğu turnuvada yapılan play of sonucunda yeniden şampiyon oldu.

 

 

Grubu lider bitiren mini miniklerimiz, ilk dört takım arasında yapılan mücadeleden Kocasinan Siteyi 2-0 geçerek turnuvanın şampiyonu oldu. Çok zevkli geçen mücadelenin ilk yarısı 0-0 sona erdi. İkinci yarıya ağırlığını koyan ekibimiz mücadeleden galip ayrılarak turnuvanın şampiyonu oldu.

 

Anlamlı ve Tarihi Buluşma

 Yenibosna Spor Kulübü yöneticileri, kulübün ilk futbol takımında yer almış isimleri kulüp binasında bir araya getirerek, anlamlı ve tarihi bir buluşma gerçekleştirdi.

 

 

Bahçelievler İlçesi’nin, en köklü, en çok taraftarına sahip ve profesyonel lige en yakın takım olan Yenibosna Spor Kulübü Başkanı Ahmet Taş ve Yöneticileri anlamlı ve tarihi bir buluşma gerçekleştirdi. 1961 yılında Kuleli Gençlik Spor Kulübü adıyla kurulan ve 1979-80 sezonunda bugünkü ismini alan Yenibosna Spor Kulübü yöneticileri, yarım asır sonra, kulüp binasında kulübün ilk futbolcularıyla yemekli toplantıda bir araya geldi.

 

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Programa katılan isimler tek, tek söz alarak eski günleri yâd etti. Yenibosnaspor’a bağlılıklarını anlatan Yenibosnaspor’un emektarları, geçmişte yaşadıkları sosyal tesis ve maddi imkânsızlıklar ile bugünün elverişli şartlarını karşılaştırdı. Davetlilerden biri ise, Yenibosnaspor’da futbolculuk yaptığı gençlik yıllarında, takıma ilk girişini ve formasını takım kaptanının elinden alışını anlattı. Eski günlerin anlatıldığı toplantıda, duygusal anlar yaşandı.

 

DESTEKLERİNİZLE SIRTIMIZ YERE GELMEZ

“Yenibosnaspor sizlerin sayesinde bugünlere geldi” diyerek sözlerine başlayan Yenibosna Spor Kulübü Başkanı Ahmet Taş, davetlilere katılımlarından dolayı da teşekkür etti. Yenibosnaspor’un ligdeki başarılarına değinen Başkan Taş: “ Bu yıl gördüğünüz gibi Yenibosnaspor için çok önemli bir yıl. Takımımız bu yıl aldığı başarılarla önemli bir yol kat

ediyor. Sizlerin de bu desteği olduğu sürece Yenibosnaspor’u profesyonel lige kadar götüreceğimizi düşünüyorum” dedi.

 

Teknik direktör Adnan Toros’a, teknik ekibe ve futbolculara övgüler yağdıran Başkan Taş, “Kulübümüzün maddi açıdan ve tesisler bakımdan hiçbir sıkıntısı yok. Bu sezon için gerekli transferleri de yaptık. Ayrıca alt yapı çalışmalarımıza da son derece önem veriyoruz. Bu kadroyla başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

 

Konuşmasının devamında bu tür toplantıların devam edeceğini vurgulayan Taş, bu tarihi buluşmanın gerçeklenmesinde katkısı olanlara, kulübün sponsorluğunu yapanlara ve Yenibosnaspor taraftarlarına teşekkür etti.

 

 

 

U-15/A LIGI PUAN CETVELI

U-15/A LIGI PUAN CETVELI

U-17/A LIGI PUAN CETVELI

U-17/A LIGI PUAN CETVELI

U-13 Puan Cetveli

U-13 Puan Durumu

HAKKINDA

Miss Kebap salonu  , tescilli  bir marka olup , bu sitede yayınlanan ürünlerin resımlerin ve yazıların  tamamının telif haklari saklı ve gizlidir