Cuma, 25 Kasım 2016 05:03

TEŞEKKÜRLER

Yazan 
Öğeyi Oyla
(0 oy)

TEŞEKKÜRLER

 

BAHÇELİEVLER KARMASI

 

Bahçelievler U-14 takımlarından oluşan Bahçelievler karması İstanbul dördüncüsü oldu. Rahmetli Turgay Şeren adına federasyonun düzenlediği turnuvaya özellikle hakem hataları damga vurdu.

U-14 sporcularının maçlarında bile hakem hataları değil hakem oyunlarının oynandığı turnuva Güngören ilçesinin zaferi(!) ile sonuçlandı.

Her iki Güngören maçında da hakemlerin yönetimi Bahçelievler çalıştırıcısı Yaşar hocayı dahi çileden çıkardı. Sakinliği ile bilinen kulüpler birliği Başkan vekili İhsan Değer bile hakemlere isyan etti.

Federasyon İl Temsilcilerin bulunduğu final maçında serzenişlerini dile getiren İhsan Değer Güngören’in haksız yere iki maç kazandığını bu genç sporcuları spordan soğuttuğunu belirtti.

Profesyonel liglerde çeşitli oyunların oynandığını ama amatörde hele, hele gençlerde böyle şeylere gerek olmadığını söyleyen Bahçelievler Yenibosna spor başkanı Ahmet Taş hiç kimsenin kendini kandırmasına gerek yok; her iki maçta

da Bahçelievler karması rakibinden üstündü, haksız penaltılarla bu iş nereye kadar gider. Güngören takımı bu işe çok erken başlamış dedi.

Bahçelievler karmasına Bahçelievler ilçesi olarak teşekkür ediyoruz.

 

Yorum ekle

Okunma 564 defa

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

HAKKINDA

Miss Kebap salonu  , tescilli  bir marka olup , bu sitede yayınlanan ürünlerin resımlerin ve yazıların  tamamının telif haklari saklı ve gizlidir