Spor Haberleri

Spor Haberleri (3)

Pellentesque elit justo, dictum at facilisis nec, aliquam dignissim lectus.

Cuma, 25 Kasım 2016 05:04

TEŞEKKÜRLER U-16

Yazan

TEŞEKKÜRLER U-16

Bahçelievler Yenibosna Spor U-16 Takımı Türkiye şampiyonasından penaltılar sonucu elendi. Gurubunda şampiyon olduktan sonra gurubunda şampiyon olan iki takımı eleyerek Türkiye şampiyonası için Düzce’ye giden U-16 takımımız burada önce Kocaeli U-16 takımını 1-0 yendi ikinci rakibi ile 0-0 berabere kalan gençlerimiz 90 dakika tamamlandıktan sonra penaltılar sonucu 5-3 mağlup olarak turnuvaya veda etti.

 

U-16 takımımızı kutluyor, İnşAllah seneye diyoruz.

Cuma, 25 Kasım 2016 05:03

TEŞEKKÜRLER

Yazan

TEŞEKKÜRLER

 

BAHÇELİEVLER KARMASI

 

Bahçelievler U-14 takımlarından oluşan Bahçelievler karması İstanbul dördüncüsü oldu. Rahmetli Turgay Şeren adına federasyonun düzenlediği turnuvaya özellikle hakem hataları damga vurdu.

U-14 sporcularının maçlarında bile hakem hataları değil hakem oyunlarının oynandığı turnuva Güngören ilçesinin zaferi(!) ile sonuçlandı.

Her iki Güngören maçında da hakemlerin yönetimi Bahçelievler çalıştırıcısı Yaşar hocayı dahi çileden çıkardı. Sakinliği ile bilinen kulüpler birliği Başkan vekili İhsan Değer bile hakemlere isyan etti.

Federasyon İl Temsilcilerin bulunduğu final maçında serzenişlerini dile getiren İhsan Değer Güngören’in haksız yere iki maç kazandığını bu genç sporcuları spordan soğuttuğunu belirtti.

Profesyonel liglerde çeşitli oyunların oynandığını ama amatörde hele, hele gençlerde böyle şeylere gerek olmadığını söyleyen Bahçelievler Yenibosna spor başkanı Ahmet Taş hiç kimsenin kendini kandırmasına gerek yok; her iki maçta

da Bahçelievler karması rakibinden üstündü, haksız penaltılarla bu iş nereye kadar gider. Güngören takımı bu işe çok erken başlamış dedi.

Bahçelievler karmasına Bahçelievler ilçesi olarak teşekkür ediyoruz.

 

Yorum ekle

Cuma, 25 Kasım 2016 05:00

YENİBOSNA’DA 2.KIZILAY DEVRİ

Yazan

YENİBOSNA’DA 2.KIZILAY DEVRİ

 

 

 Tecrübeli teknik adamın önceki gün yönetimle bir araya gelerek sözleşmesini 1 sezon daha uzattığı kaydedildi. Bu arada yönetimin Cuma gününe kadar iç transferi netleştireceği ifade edildi.

 

 

HAKKINDA

Miss Kebap salonu  , tescilli  bir marka olup , bu sitede yayınlanan ürünlerin resımlerin ve yazıların  tamamının telif haklari saklı ve gizlidir